Pro přihlášené zákazníky platí DOPRAVA ZDARMA na Z-point!

TESLA chytrá kamera mini

Kód: 360
Novinka
1 hodnocení
Značka: Tesla
849 Kč
Skladem

Chytrá kamera pro vaše bezpečí. S inteligentní detekcí pohybu a dosvitem až 10 metrů pořídí kamera ostrý a detailní záznam i za tmy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrá kamera pro vaše bezpečí
S inteligentní detekcí pohybu a dosvitem až 10 metrů pořídí kamera ostrý a detailní záznam i za tmy. Díky malým rozměrům ji navíc pohodlně umístíte kdekoliv v domě i bytě. Kameru ovládnete pomocí mobilní aplikace, která je pro iOS i Android dostupná v češtině.

Senzor zachytí pohyb i zvuk
Kamera je vybavená inteligentními senzory, které detekují pohyb i zvuk. V případě, že zaznamenají dětský pláč nebo neočekávaný pohyb, automaticky Vás upozorní přes chytrý telefon. Takže pokud se u vás doma něco nezvyklého stane, okamžitě dostanete zprávu.

Ostrý a detailní obraz
Ostrý obraz zajišťuje 1/3 palce CMOS senzor s rozlišením 2megapixely a variabilní snímkovací frekvencí. Kamera má navíc zabudované infračervené LED světlo pro noční vidění, o kvalitu obrazu se tak nemusíte bát ani při špatném světle. Videozáznam se bezpečně ukládá na MicroSD kartu i cloudové úložiště.

Podívaná i se zvukem
Díky zabudovanému reproduktoru máte kromě obrazu k dispozici také zvuk. Kamera má navíc i mikrofon, takže do ní můžete mluvit. A jelikož přenáší záznam v reálném čase, využijete ji například i pro videohovor se známými. Stačí Vám k tomu pouze kamera a aplikace Tesla Smart.

Pomocník do chytré domácnosti
Kamera Tesla je kompatibilní se službami Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, takže zapadne do každé chytré domácnosti. Veškerá nastavení jednoduše zvládnete pomocí mobilní aplikace, která je pro iOS i Android dostupná v češtině.