Pro přihlášené zákazníky platí DOPRAVA ZDARMA na Z-point!

Čistička vzduchu TESLA Pro L

Kód: 384
Neohodnoceno
Značka: Tesla
ZDARMAZDARMA
tesla smart air purifier pro l
5 990 Kč
Skladem

Pomocník pro čistší vzduch. Chytrá čistička Tesla se svým výkonem vyčistí a osvěží vzduch v místnostech do velikosti 43 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu pro velké místnosti
Díky vysokému výkonu čistička vyčistí a osvěží vzduch v místnostech o velikosti až 43 m2. Zbaví vás prachu, pylu i nepříjemných zápachů a zlikviduje také viry a bakterie. Chytrého pomocníka navíc jednoduše ovládáte prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS i Android.

Svěží vzduch jako v přírodě
Taky máte rádi čerstvý vzduch jarního nebo podzimního lesa? Přesně takový si s čističkou vytvoříte u Vás doma. Má totiž ionizátor, který do okolí vypouští zdravé anionty. Ty likvidují mikroby, neutralizují pachy a osvěžují vzduch.

Filtr zachytí nejjemnějších prach i pyl
Mocným nástrojem čističky je vrstvený HEPA filtr. Zachytí 99 % částic do velikosti až 0,3 mikrometru, což je pro představu asi 200× méně než průměr lidského vlasu. Neprojde přes něj pyl ani prach, čistička je proto skvělá pro alergiky a astmatiky.

UV lampa sterilizuje vzduch a ničí toxické látky
Díky UV lampě v kombinaci s mřížkou z oxidu titaničitého čistička likviduje běžné viry a bakterie i toxické látky, které se v domácnostech často objevují. Zbaví Vás nebezpečného toluenu, xylenu, benzenu nebo formaldehydu.

Čistička automaticky kontroluje kvalitu vzduchu
Senzor kvality vzduchu neustále monitoruje podmínky v místnosti a podle nich přizpůsobuje výkon čističky tak, aby u vás bylo optimální ovzduší. Pokud ale chcete čističku ovládat sami, můžete vše nastavit v mobilní aplikaci, která je pro iOS i Android dostupná v češtině.