Pro přihlášené zákazníky platí DOPRAVA ZDARMA na Z-point!

Chytrý dávkovač krmiva

Kód: 387
Neohodnoceno
Značka: Tesla
ZDARMAZDARMA
tesla smart pet feeder (1)
2 690 Kč
Skladem

Chytrý pomocník, který nakrmí vaše mazlíčky. Mazlíček je sám doma a nemá mu kdo dosypat granule? S tímto chytrým dávkovačem mu zajistíte pravidelný přísun čerstvého krmiva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý pomocník, který nakrmí vaše mazlíčky
Mazlíček je sám doma a nemá mu kdo dosypat granule? S tímto chytrým dávkovačem mu zajistíte pravidelný přísun čerstvého krmiva. Díky možnosti přesného dávkování dostane do misky několikrát denně nové granule, takže nezůstane o hladu, ani se nebude přecpávat.

Zásoba až 10 porcí
Součástí dávkovače je velká nádoba na granule o objemu čtyři litry. Při standardní velikosti jedné porce tak zásoba vystačí až na 10 porcí, což by Vašemu mazlíčkovi mělo vydržet přibližně 3-5 dní. Do nádoby můžete připravit jakékoli granule až do velikosti 10 mm.

Už žádné přecpávání
Zlikviduje váš mazlíček granule hned poté, co mu je ráno nasypete do misky? S chytrým dávkovačem rozdělíte krmivo na několik porcí během celého dne. Prostřednictvím mobilní aplikace, která je pro iOS i Android dostupná v češtině, naplánujete časy krmení i velikost porcí.

Funguje i při výpadku proudu
Díky záložní baterii dávkovač spolehlivě funguje i v případě výpadku proudu, takže se nemusíte bát, že by zvíře někdy zůstalo o hladu. Baterie typu LR20(D),které dávkovač zásobují energií, pak dokoupíte v běžném hobbymarketu.

Chytré krmení
Dávkovač krmiva je připojený na Wi-Fi a ovládáte ho jednoduše prostřednictvím mobilní aplikace. Má navíc zabudovaný mikrofon s reproduktorem, takže si kdykoliv poslechnete, co se kolem krmítka zrovna děje, nebo na pejska či kočku sami promluvíte.